آموزش متد گرلاوین ساده در خیاطی تبریز

آشنایی با متد گرلاوین در خیاطی

خیاطی یکی از رشته ها و هنرهای پرطرفدار در بین بیشتر بانوان ایران است. خیاطی، متد های متفاوتی را داراست که خیاطی با متد گرلاوین یکی از روش ها و متد های خوب برای هنرجویان علاقه مند به این رشته است. کسانی که به رشته خیاطی علاقه دارند بدون شک به دنبال آموزش های مفیدی هستند که بتواند در خیاطی با متد گرلاوین بهترین نتیجه را در آن ها به جای بگذارد. مرکز مهارت آموزی تبریز با چندین سال تجربه با اساتید های مطرح در این زمینه می باشد که قطعاً با شرکت در کلاسهای آموزشی موسسه تبریز تدریس می توانید مهارت خود را در خیاطی کسب نمایید.

علم خیاطی در تبریز

روش ها و متد های زیادی برای خیاطی وجود دارد. مهم نیست با چه روشی خیاطی کنید مهم این است که هر روشی که انتخاب می کنید خوب بلد باشید و بتوانید مانند طراح آن روش فکر کنید. خیاطی برای آدم های لاغر و خوش اندام چندان کار سختی نیست. خیاط حرفه ای خیاطی است که بتواند برای افراد چاق و کسانی که نقص اندامی دارند خیاطی کند و نقص اندام آن ها را رفع کند.

خیاطی که فقط به الگوهای آماده بسنده نکرده و جرات داشته باشد در الگو دست ببرد خیاطی است که روش خود را پیدا کرده است. مردم ایران به دلیل توجه نکردن به تغذیه و ورزش نکردن دچار اندام غیر استاندارد شده اند و خیلی از افراد نمی توانند لباس آماده بپوشند. اساتید مرکز مهارت آموزی فنی و حرفه ای تبریز توانسته است با در نظر گرفتن همه ی این شرایط و آموزش خیاطی با متد گرلاوین ، بهترین لباس های دست دوز را ارائه دهد.

شروع به خیاطی در کانون خیاطی تبریز

همان طور که می دانید مدارک زیادی برای خیاطی در آموزشگاه ها ارائه می شوند. برای کسی که مبتدی است بهترین کار این است که ابتدا در یک آموزشگاه ثبت نام کند و دوره های نازک دوزی را فرا گیرد. این دوره ها حدوداً ۶ تا ۹ ماه طول می کشند و پس از آن هنر جو توسط مدیر آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شود. بنابراین برای شروع ابتدا بهتر است دوره های نازک دوزی را به خوبی یاد بگیرید. تعدادی از هنر آموزان ، قصد اینکه یک خیاط حرفه ای شوند را ندارند و بیشتر به خاطر نیاز های خودشان و یا پر کردن اوقات فراغتشان اقدام به یادگیری خیاطی می کنند.

در این صورت شما می توانید  در دوره های سایزبندی شرکت کنید و از الگو های آماده برای خیاطی بهره ببرید. اما افرادی که علاقه مند هستند تا به یک خیاط حرفه ای تبدیل شوند پس از یادگیری آموزش های مقدماتی می توانند متدهایی، همچون خیاطی با متد گرلاوین را انتخاب نمایید و همچنین با شرکت در کلاس های مرکز مهارت آموزی تبریز خیاط حرفه ای شوید.

ثبت نام در کلاس خیاطی با تخفیف ویژه:::: ۸۰ ۹۹۹ ۷۷ ۰۹۱۴

بهترین متدهای خیاطی در ایران

به دلیل قدمت  هنر خیاطی روش ها و متدهای بسیاری برای رسم الگو اختراع شده است. همه ی این الگو ها در اندازه گیری و قواعد و فرمول ها باهم تفاوت های زیادی دارند. گرچه تعداد روش های رسم الگو بسیار زیاد است اما همه ی این روش ها به یک اندازه موفق نبوده اند. یکی از دلایل موفق نبودن برخی از این روش ها این است که طراحان هرکدام از این متدها متناسب با آناتومی بدن مردم کشور خود الگویی را اختراع کرده اند که با آناتومی بدن مردم دیگر کشورها متناسب نیست.

روش ها و متدهایی که در ایران کاربرد زیادی دارند خیاطی با متد گرلاوین، متد متریک، متد مولر، متد فرانسوی و متد آلمانی است. هرکدام از این متدها دارای مزیت ها و معایبی هستند اما خیاطی با متد گرلاوین و مولر به دلیل داشتن الگوهایی متناسب با اندام مردم ایران مناسب ترین متدهای خیاطی محسوب می شوند.