خانه / دوره های آموزشی / آموزش عکاسی ۰ تا ۱۰۰ در تبریز | ☑️ بهترین آموزشگاه عکاسی تبریز

آموزش عکاسی ۰ تا ۱۰۰ در تبریز | ☑️ بهترین آموزشگاه عکاسی تبریز

دوره آموزش عکاسی در تبریز (مقدماتی تا پیشرفته)

زمانی می توانیم بگوییم یک دوره آموزشی مفید واقع شده است که شما پس از گذراندن آن ، نیازی به شرکت در دوره های دیگر نداشته باشید. دوره کلاس عکاسی هم به همین صورت است.

کلاس عکاسی مبتدی تا پیشرفته

این دوره نباید هیچ کم و کاستی از نظر مباحث آموزشی داشته باشد. به همین منظور لازم است قبل از ثبت نام در دوره های آموزش عکاسی از معتبر بودن دوره ها و سرفصل های آموزشی آن ها اطلاع داشته باشید تا مجبور نشوید برای جبران کمبودهای آموزشی؛ هزینه و زمان دوباره ای صرف کنید.

خیلی از دوره های آموزشی به دو بخش پایه یا مقدماتی و بخش پیشرفته تقسیم شده اند که این موضوع از نظر استانداردهای آموزشی قابل قبول نمی باشد. دوره پیشرفته عکاسی باید بعد از دوره پایه یا مقدماتی و بدون هیچ قاصله زمانی ادامه داشته باشد تا بتواند موثر واقع شود.

مباحثی که در یک دوره عکاسی آموزش داده می شود باید شامل آنچه باشد که یک فرد به عنوان عکاس نیاز است بداند.

دوره عکاسی ۰ تا ۱۰۰

توجه داشته باشید که برای شرکت در دوره عکاسی پایه تا پیشرفته نیازی به هیچ پیش زمینه ای ندارید و اصلا اهمیتی ندارد که رشته تحصیلی شما چه چیزی بوده است.

همین موضوع باعث می شود شما عزیزان بتوانید با هر گرایش تحصیلی و هر رشته ای؛ در این کلاس ها شرکت کنید و در پایان به عنوان یک عکاس حرفه ای از آنچه آموخته اید، استفاده کنید.

آموزشگاه عکاسی با مدرک معتبر

اکثر آموزشگاه هایی که به برگزاری دوره های عکاسی می پردازند معمولا در پایان دوره ، مدرک آن را هم به دانش پذیران ، اعطا می کنند اما تنها تعداد کمی از آموزشگاه ها هستند که در این مورد مدرک معتبری ارائه می دهند.

یکی از این آموزشگاه ها مرکز مهارت تبریز است که علاوه بر ارائه مدرک معتبر در این زمینه ؛ توانسته است با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین اساتید و همچنین با مناسب ترین هزینه ، اقدام به برگزاری چنین دوره هایی کند. ویژگی خاصی که این آموزشگاه دارد این است که هنرجویان با استفاده از مدرک ارائه شده در پایان دوره قطعا می توانند اعتباری برای ورود به بازار کار برای داشته باشند .

همچنین مدارکی که توسط مرکز مهارت آموزی تبریز به هنرجویان اعطا می شود قابل ترجمه است و هنرجویان می توانند با مراجعه به دارالترجمه های رسمی در سراسر کشور مدارک خود را به زبان کشور مقصد ترجمه کنند .

بهترین کلاس عکاسی تخصصی  با ارائه مدرک بین المللی

سرفصل های دوره عکاسی

آموزش عکاسی پایه تا پیشرفته با مباحث پایه شامل آموزش کار و راه اندازی دوربین های دیجیتال آغاز شده و در ادامه به تنظیم و مدیریت منو و استفاده از دوربین در موقعیت های مختلف ، آموزش انواع نورپردازی و… می پردازد.

در پایان هم دانش پذیران کار با نرم افزارهای ویرایش عکس مثل فتوشاپ و لایت روم را یاد می گیرند تا بتوانند تصاویر خود را به راحتی، ویرایش کنند.

به طور کلی سرفصل های دوره عکاسی شامل اصول اولیه عکاسی، تسلط بر منوی دوربین ، کادربندی مناسب ، عمق میدان ، سرعت شاتر، کاربرد دیافراگم ، انواع تکنیک های عکاسی ، شناخت شاخه های مختلف عکاسی ، دوربین های دیجیتال، انواع نورپردازی و معرفی انواع نرم افزارهای عکاسی می شود.

دانش پذیران پس از ثبت نام در دوره جامع عکاسی پایه تا پیشرفته با این مباحث به طور کامل ، آشنا می شوند.

یکی از موضوعات مهمی که در ایجاد تصاویر خلاقانه نقش دارد؛ اجرای درست و اصولی نورپردازی است که در این دوره نیز به آن پرداخته می شود.

آموزشگاه طراحی لباس با مدرک بین المللی

واقعیت این است که داشتن تجربه و مهارت در یک حرفه همواره بر داشتن مدرک، مقدم است اما داشتن مدرک هم برای یک طراح لباس خالی از لطف نیست. مدارکی که موسسات مختلف فعال در زمینه طراحی لباس ارائه می کنند شامل مدرک فنی و حرفه ای، مدرک ارشاد  که با سرفصل های منطبق با استانداردهای بین المللی و ارائه مدارک بین المللی توانسته جایگاه ویژه ای در بین فعالان این رشته، داشته باشد.

مرکز آموزش مهارت تبریز بعد از اتمام دوره ها به هنرجویان مدارک معتبر و بین المللی ارائه می دهد که قابل ترجمه نیز می باشد و هنرجویان می توانند با مراجعه به دارلترجمه های رسمی در سراسر کشور مدرک خود را به زبان کشور مقصد ترجمه کنند.

انواع آموزش عکاسی در تبریز

آموزش عکاسی برای هر کسی متفاوت است به این دلیل که انگیزه هر فردی از انتخاب دوره های عکاسی می تواند متفاوت باشد. خیلی افراد به دنبال یادگیری عکاسی پرتره هستند تا بتوانند در اسرع وقت آتلیه محبوب خود را تاسیس کنند اما برخی دیگر هم به دنبال ارضای حس ماجراجویی خود بوده و آرزو دارند در آینده ای نه چندان دور به یک عکاس حرفه ای طبیعت، تبدیل شوند.

انگیزه و هدف هر چیزی که باشد؛ رسیدن به آن در دوره عکاسی ، امکان پذیر است زیرا این دوره شامل تمامی شاخه های عکاسی می شود. به طور کلی آموزش جامع عکاسی که در آموزشگاه مهارت تبریز برگزار می شود، شامل ۴ شاخه زیر است:

عکاسی مدلینگ : این شاخه عکاسی از گذشته تا به امروز درآمد زیادی را عاید عکاسان کرده است زیرا به صنعت مد و اکسسوری مرتبط است و این صنعت هیچ گاه از وجود عکاسان حرفه ای، بی نیاز نمی شود. نکته ای که وجود دارد این است که از آنجایی که صنعت مدلینگ مرتبا تغییر می کند؛ عکاسی مدلینگ هم باید به روز شده و هماهنگ با جامعه باشد.

عکاسی تبلیغاتی : برندهای تبلیغاتی هر ساله هزینه هنگفتی را بابت تبلیغات می پردازند. بنابراین اگر بتوانید در این حیطه حرفه ای و خلاقانه عمل کنید؛ به سرعت وارد بازار کار شده و سفارش های زیادی را جذب می کنید. عکاسی تبلیغاتی برای صنعت بازاریابی انواع کالا و خدمات مورد توجه است و تمامی فوت و فن های آن در دوره عکاسی پایه تا پیشرفته توسط اساتید مجرب این حوزه، آموزش داده می شود.

عکاسی پرتره : این شاخه از عکاسی بر روی تصویربرداری از چهره و اجزای صورت تمرکز دارد و بیشترین حوزه کاری آن مربوط به کار در آتلیه است. امروزه نیاز افراد به ثبت تصاویر ماندگار بسیار بیشتر از گذشته احساس می شود بنابراین لازم است افرادی این حرفه را به طور تخصصی دنبال کنند و بتوانند نیاز جامعه را در زمینه عکاسی های مربوط به مناسبت های مختلف مثل مراسمات ازدواج و تولدها، عکاسی بارداری، عکاسی کودکان و… مرتفع کنند.

عکاسی طبیعت : خوشبختانه زیبایی های طبیعت و حیات وحش آنقدر زیاد هست که بتواند نیاز عکاسان علاقه مند به این شاخه از عکاسی را برطرف کند. سوژه های جذاب زیادی در طبیعت وجود دارد. اگر شما هم به طبیعت گردی و ثبت تصاویر خلاقانه علاقه مند هستید؛ پیشنهاد می کنیم عکاسی طبیعت را به طور تخصصی دنبال کنید. مسلما شکار صحنه ای از دویدن یک آهو در میان یک دشت سرسبز چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن ، گذشت.

علاوه بر دوره جامعی که تمامی شاخه های بالا را پوشش می دهد؛ آموزشگاه مهارت تبریز اقدام به برگزاری دوره کوتاه مدت دیگری تحت عنوان “دوره جامع عکاسی دیجیتال” کرده است که با شرکت در آن؛ کار با دوربین های نسل جدید یا دیجیتالی را به طور کامل ، فرا می گیرید.

ویژگی این دوره آموزشی استفاده حداکثری از زمان است به گونه ای که شما تمامی مباحث عملی و اجرایی را در مدت زمان کوتاهی آموزش می بینید و می توانید در زمینه عکاسی پرتره یا همان کار در آتلیه و عکاسی طبیعت، کار خود را آغاز کنید.

برای شرکت در دوره های جامع عکاسی در تبریز می توانید با کارشناسان دپارتمان عکاسی از طریق واتس اپ یا شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

حتما ببینید

آموزش جامع موشن گرافیک در تبریز | ۰۴۱۳۳۲۵۱۷۷۵

پکیج آموزش موشن گرافیک در شهر تبریز آموزش حضوری و مجازی موشن گرافیک و تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *