خانه / آموزش ICDL در تبریز

آموزش ICDL در تبریز

دوره آموزش ICDL جامع در تبریز | آموزش هفتگانه کامپیوتر ای سی دی ال در تبریز

معرفی دوره ICDL در تبریز

در جامعه امروز اولین گام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای آموزش مهارت های هفتگانه ICDL می باشد چرا که امروزه تمام شرکت ها و ادارات با کامپیوتر سروکار داشته و شما در هر سمت شغلی نیاز به یادگیری مهارت های icdl نیز دارید.

پس اگر هنوز با آی سی دی ال آشنا نیستید و به دنبال کسب درآمد و هماهنگی با فناوری روز هستید همین امروز در دوره ICDL ثبت نام کنید.

 

دوره آموزش ICDL جامع به شکل فشرده طراحی شده است و شما با شرکت در دوره فشرده ICDL در کوتاه ترین زمان تبدیل به یک کاربر حرفه ای کامپیوتر خواهید شد.

آموزش ICDL در تبریز

یکی از پرطرفدار ترین دوره ها در مرکز مهارت آموزی فنی و حرفه ای تبریز دوره ICDL می باشد چرا که در این مرکز آموزش دوره ICDL را در محیطی حرفه ای و در کنار اساتید متخصص و با سابقه تجربه خواهید نمود.

برای شرکت در دوره آموزش ICDL جامع، مرکز ما را انتخاب کنید. و مهارت های هفتگانه کامپیوتر ای سی دی ال را خیلی سریع و کاربردی فراخواهید گرفت.

۱۰۰% تضمینی در امتحانات فنی و حرفه ای و استخدامی بالای ۹۰ خواهید گرفت.

آموزشگاه معتبر ICDL جامع به همراه مدرک فنی حرفه ای

فکر می کنم شما هم با ما موافق باشید که، با توجه به زیاد شدن تعداد مراکز آموزش ICDl در تبریز، انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL را هم ارائه بدهد، کار سختی است.

خبر خوب اینکه، شما همین الان در حال مطالعه یکی از صفحات بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تبریز هستید.

خبر خوب تر اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL جامع می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی و حرفه ای ICDL ، بین المللی و داخلی، سطح توانایی های خود را به صورت غیر قابل باوری افزایش دهید و یک کارمند اداری حرفه ای تبدیل شوید.

ما در شعبه دوم آموزشگاه کامپیوتر در تبریز، در محیطی آرام، با امکانات پیشرفته و اساتیدی متخصص، شما را دقیقا به آنچه که می خواهید می رسانیم، و همواره بصورت رایگان، در این مسیر پشتیبان شما خواهیم بود.

در ادامه از شما خواهش می کنم جزئیات بیشتر دوره آموزش ICDL جامع در تبریز را، در بخش های بعدی مطالعه بفرمایید.

کلاس های آموزش ICDL جامع در تبریز

آموزشگاه ای سی دی ال مرکز مهارت اموزی تبریز، دو نوع کلاس آموزشی بصورت  عمومی و خصوصی  برگزار می کند.

در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش ICDL جامع ، یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی آموزش ICDL جامع، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی ۱ تا ۳ نفر می باشد و در کلاس های عمومی ICDL جامع، حداقل ۴ نفر است.

مدت دوره ICDL در مرکز مهارت آموزی تبریز ۲ ماه و نیم می باشد و طی این دوره ۲ ماه و نیم کارآموزان به تمام مهارت های ICDL مسلط خواهند شد.

با توجه به مدت زمان بالا کلاس برای آموزش کامل و جامع ICDL، امکان انجام تمرین های مختلف به صورت عملی برای فراگیران عزیز وجود دارد.

در کلاس های ICDL ویژه بازار کار، ۲ دوره به صورت یکجا به شما آموزش داده می شود:

  • دوره آموزش ICDL درجه ۱
  • دوره آموزش ICDL درجه۲

در آموزشگاه کامپیوتر تبریز، دوره آموزش ICDL جامع ، طوری طراحی شده که کارآموزان محترم بعد از اتمام دوره، با اعتماد به نفس بالا قادر خواهند بود در بازار کار مشغول شوند.

دریافت مدرک معتبر ICDL

گواهینامه بین المللی دوره آموزش ICDL جامع تبریز

از امتیازات و برتری های آموزشگاه ICDL مرکز مهارت آموزی فنی و حرفه ای تبریز این است که، این مجموعه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است. به همین جهت علاوه بر مدرک معتبر  فنی حرفه ای ICDL جامع، به تمام فراگیران دوره آموزش ICDL جامع ، بعد از گذراندن کامل دوره، مدرک داخللی معتبر و قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف تقدیم می نماید.

فراموش نکنید که مدرک ICDL آموزشگاه مهارت آموزی فنی و حرفه ای تبریز مدرک بسیار معتبر و قابل‌ ارائه به ادارات و سازمان‌های داخلی و خارجی، جهت استخدام و ارتقاء درجه شغلی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اخذ مدرک ICDL فوری در تبریز را مطالعه کنید.

توجه کنید که مدرک مهارت هفتگانه کامپیوتر ICDL معتبر ترین و شناخته‌ شده ترین گواهینامه در سطح جهانی برای کاربران کامپیوتر است. دوره مهارت های هفتگانه کامپیوتر دروازه‌ای برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات عالیه در زمینهٔ IT می باشد.

برای کسب اطلاعات مفید تر می توانید مقاله چرا گرفتن مدرک ICDL  فنی و حرفه ای مهم است را مطالعه نمایید.

قیمت و شهریه دوره ICDL جامع ویژه استخدامی در تبریز

همانطور که پیش تر گفته شد دوره آموزش ICDL جامع، در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می شود و قیمت کلاس های ICDL خصوصی و عمومی با هم متفاوت می باشد، که قیمت آنها به شرح زیر می باشد:

هزینه کلاس خصوصی ICDL در تبریز

هزینه کلاس خصوصی ICDL جامع، بصورت ساعتی محاسبه می گردد.

ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب ICDL سنجیده می شود، و باتوجه به آن، آموزشگاه مدت زمان دوره ICDL را برای آموزش کامل ای سی دی ال مشخص می کند. علاوه بر آن در صورت نیاز دانشجو می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و تمرین رزرو کند.

هزینه کلاس خصوصی ICDL جامع، ساعتی۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کلاس عمومی آموزش ICDL جامع

قیمت کلاس عمومی آموزش ICDL جامع، با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای ( معمولا کمتر ) مشخص می شود.

هزینه دوره ی عمومی آموزش ICDL جامع : ۴۸۰٫۰۰۰ تومان که ۵۰% تخفیف اعمال شده است.

ما در آموزشگاه کامپیوتر تبریز سعی کرده ایم  همواره هزینه دوره آموزش ICDL را همانند سایر دوره های کامپیوتر پایین تر از سایر مراکز در نظر بگیریم، چراکه هدف ما پرورش نیروی کار حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف می باشد.

سر فصل های دوره آموزش ICDL جامع

سرفصل های ICDL جامع

مبانی کامپیوتر

بازار کار ICDL

بازار کار ICDL به وسعت تمام صنایع یک کشور است. قطعا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی را دارند حتما باید در دوره آموزش ICDL شرکت کرده و مدرک آن را دریافت نمایند.

فراموش نکنید که یکی از مدارک ضروری برای استخدام در شرکت های دولتی مدرک ICDL است.

برای کسب اطلاعات مفید در مورد گواهینامه ICDL مقاله دریافت مدرک ICDL بین المللی، کلید استخدام در شرکت های مختلف را مطالعه کنید.

مخاطبین دوره آموزش مهارت ICDL جامع ویژه استخدام

  • کسانی که می‌خواهندمهارت‌های هفتگانه ICDL را تا سطح پیشرفته یاد بگیرند
  • دانشجویان هر رشته و مقطع تحصیلی
  • کارمندان شاغل در ادارات و مؤسسات دولتی و غیردولتی
  • افرادی که نیاز به ارتقاء شغلی دارند

انجام پروژه های نرم افزاری | نصب ویندوز | نصب نرم افزار

جهت انجام انواع پروژه های نرم افزاری، نصب ویندوز و همچنین نصب انواع نرم افزارهای کامپیوتری می توانید با تیم مهارت آموزی فنی و حرفه ای در ارتباط باشید.

تیم پروژه ما با اعضای متخصص و حرفه ای در زمینه نرم افزار کامپیوتر، آماده پذیرش انجام پروژه های نرم افزاری شما عزیزان می باشد.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.