اخذ دیپلم گرافیک در تبریز

ارائه مدرک دیپلم گرافیک کامیپوتری آموزش و پرورش و ارشاد در تبریز

دیپلم گرافیک یکی از پرمخاطب ترین رشته های درخواستی جهت اخذ دیپلم در تبریز می باشد همچنین از پرمخاطب ترین رشته های مهارتی هنر و گرافیگ می باشد.

در رشته دیپلم گرافیک رایانه ای دانش آموزان و مخاطبان دیپلم با اصول طراحی گرافیکی سیاه و سفید و رنگی، کار با کامپیوتر ، تایپ و گرافیک رایانه ای اشنا شده و با اتکا به دانش مبانی هنرهای تجسمی ، رنک شناسی، آشنایی با اینترنت نظارت چاپ، فرم بندی و لیتوگرافی توانایی طراحی سربرگ، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، پوستر و طراحی جلد کتاب، صفحه بندی نشریات و تسلط بر نرم افزارهای گرافیکی مرتبط را خواهند داشت.

هر کدام از مهارتهای دیپلم گرافیک شامل آزمون های عملی و کتبی بوده و گرفتن نمره قبولی در این مهارتها الزامی است.

اخذ دیپلم غیر حضوری ۸۰ ۹۹۹ ۷۷ ۰۹۱۴

دیپلم گرافیک یکی از پر مخاطب ترین دیپلم های وزارت ارشاد بوده و به علت طرح درس روشنی که دارد از درصد قبولی بسیار بالایی بین هنرآموزان برخوردار است؛ به نحوی که میزان قبولی در رشته دیپلم گرافیک حدود ۹۵% تخمین زده می شود.

افرادی که در دیپلم گرافیک ثبت نام می کنند باید علاوه بر مطالعه جزوات و نمونه سوالات، اطلاعات مختصری از راهبری کامپیوتر و استفاده از نرم افزارهای ورد و فتوشاپ داشته باشند. بدین ترتیب می توان از قبولی در رشته دیپلم گرافیک اطمینان خاطر داشت.

درصورتی که به رشته ی دیپلم گرافیک در تبریز علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما گذراندن این دوره و اخذ دیپلم گرافیک می باشد.

کاربرد شغلی:

تمامی دفاتر تبلیغاتی، لیتوگرافی‌ ها، چاپخانه‌ ها ، نشریات و مجلات

نام رشته مهارتی: گرافیک کامپیوتری  با ۴۲٫۵ واحد درسی

عنوان استاندارد مهارت و درس کد استاندارد تعداد واحد نظری تعداد واحد عملی مجموع
طراحی گرافیکی سیاه وسفید ۸۳ – ۰۱/۸ – ف ، هـ ۱ ۳ ۴
طراحی گرافیکی رنگی ۸۳ – ۰۱/۹ – ف ، هـ ۱ ۲ ۳
کاربررایانه ۸۳ – ۱۱/۳ – ف ، هـ ۲ ۳ ۵
تایپ رایانه ای ۸۳ – ۱۱/۴ – ف ، هـ ۱ ۱/۵ ۲/۵
گرافیک رایانه ای ۸۳ – ۱۱/۸ – ف ، هـ ۸ ۲۰ ۲۸

جهت اخذ دیپلم فوری با ما تماس بگیرید:

۸۰ ۹۹۹ ۷۷ ۰۹۱۴