خانه / دوره آموزش اتوکد AutoCAD دو بعدی و سه بعدی در تبریز

دوره آموزش اتوکد AutoCAD دو بعدی و سه بعدی در تبریز

شرکت در کلاس و دوره آموزش اتوکد از مقدماتی تا پیشرفته به صورت پروژه محور و حل مسائل واقعی در آموزشگاه مهارت تبریز

شما می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین در کلاس های آموزش اتوکد شرکت کنید.

فرصت  آموزش اتوکد دو بعدی و سه بعدی و تمام ترسیمات این نرم افزار در آموزشگاه مهارت آموزی تبریز را از دست ندهید. از دیگر مزایای شرکت در کلاس های حضوری و آنلاین اتوکد می توان به موارد زیر اشاره کرد. همچنین باید بدانید در این دوره تمامی مباحث اتوکد دوبعدی و سه بعدی توسط یکی از بهترین اساتید این دوره به شما تدریس می شود.

  • حل مسائل و پروژه های واقعی و بازار کاری اتوکد
  • دریافت نمونه سوالات فنی و حرفه ای اتوکد
  • آزمون آنلاین رایگان اتوکد
  • فیلم جلسات ضبط شده در اختیار شما قرار می گیرد
  • امکان ارتباط با استاد به صورت همیشگی
  • دسترسی به بیش از ۱۰۰ مقاله و فیلم آموزشی در خصوص اتوکد
  • امکان دریافت مدرک معتبر داخلی آموزشگاه و مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه و مهاجرت
  • امکان دریافت مدرک بین المللی به زبان خارجی از دانشگاههای بریتانیا


معرفی کوتاه اتوکد

نرم افزار اتوکد با توجه به قابلیت های بالا و امکانات فراوانی که در اختیار کاربر قرار می دهد به عنوان نرم افزار استاندارد در غالب رشته های مهندسی نظیر معماری، عمران، مکانیک، نقشه برداری، معدن، صنایع، پزشکی، نانو و حتی نجوم جهت انجام ترسیمات بکار برده می شود. آشنایی با این نرم افزار برای کسانی که به نحوی قصد فعالیت در زمینه های مهندسی را دارند، الزامی است.

با توجه به آنچه گفته شد نرم افزار اتوکد یکی از پرکاربردترین نرم افزار طراحی صنعتی و ترسیم نقشه‌های فنی در جهان است. از قابلیت‌ های این نرم افزار می توان به قابلیت های گسترده طراحی مانند نقطه ثقل هوشمند، ابزار اندازه‌گیری دقیق و غیره اشاره کرد. همچنین طراحی و ترسیم آزاد سه بعدی و دو بعدی، کیفیت بالا در پردازش و چاپ طراحی‌ها، بهره‌مندی از پسوند اختصاصی DWG، محیط برنامه نویسی پیشرفته برای کاربردهای خاص، امکان اشتراک گذاری طرح‌ها با حداقل حجم و حداکثر کیفیت، انتقال آسان تنظیمات بین کامپیوترهای مختلف، انعطاف پذیری بالای محیط کاربری و جلوگیری از انجام تغییرات ناخواسته از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.


دوره ی حضوری آموزش اتوکد AUTOCAD در تبریز

در کلاس حضوری آموزش اتوکد، کارآموزان طی فرایندی فشرده و بازارکاری با نرم افزار اتوکد آشنا خواهند شد و در نهایت کارآموز از آموزشگاه اتوکد مهارت آموزی تبریز مدرک معتبر فنی و حرفه ی اتوکد را دریافت خواهد کرد.

شما با شرکت در کلاس آموزش اتوکد می توانید از ۲۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف دریافت نمایید.

دوره آموزش اتوکد AutoCAD یک دوره کاملا جامع است و اغلب کارآموزان پس از شرکت در این کلاس، برای ورود به بازار کار نیازی به حضور در کلاس های پیشرفته تر نخواهند داشت.


دوره مجازی اتوکد دو بعدی وسه بعدی

علاقمند به شرکت در کلاس های آنلاین اتوکد می توانند در مسئول ثبت نام از دوره های آنلاین اتوکد نیز استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر حتما با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

۰۴۱-۳۳۳۵۳۷۲۴


کلاس های آموزش اتوکد

آموزشگاه اتوکد تبریز دو نوع کلاس آموزشی بصورت کلاس عمومی و کلاس خصوصی اتوکد برگزار می کند. در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش اتوکد AutoCAD یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد اما مسلما در کلاس خصوصی AutoCAD زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت. از طرفی شرکت در کلاس عمومی اتوکد از نظر قیمت و شهریه برای کارآموزان به صرفه تر خواهد بود.

مجتمع آموزشی مهارت تبریز برای آموزش جامع اتوکد، دو دوره مجزای اتوکد (کلاس اتوکد مقدماتی – کلاس اتوکد حرفه ای) را با هم تلفیق کرده، و شما هنرجویان عزیز با صرف وقت و هزینه کمتر و طی ۱ دوره جامع اتوکد، می توانید از صفر تا ۱۰۰ نرم افزار اتوکد را یاد بگیرید، و با در نظر گرفتن مدت زمان بالا برای آموزش این نرم افزار، امکان ترسیم نقشه های مختلف در حوزه های گوناگون مهندسی را برای دانشجویان در طول مدت کلاس فراهم آورده است و دانشجویان پس از اتمام دوره قادر خواهند بود تمامی ترسیمات دوبعدی و سه بعدی را در نرم افزار ترسیم نمایند.

البته هنرجویان عزیز در صورت تمایل می توانند در دوره آموزش اتوکد مقدماتی و دوره آموزش اتوکد پیشرفته بصورت مجزا ثبت نام کنند.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های عمومی اتوکد حداقل ۳ نفر می باشد.


قیمت کلاس اتوکد (AutoCAD) در تبریز

هزینه دوره اتوکد با توجه به نوع کلاس های موسسه آموزش اتوکد متفاوت می باشد. همانطور که پیشتر گفته شد آموزشگاه اتوکد دو نوع کلاس خصوصی اتوکد و عمومی برگزار می کند که قیمت آنها به شرح زیر می باشد:

قیمت آموزش اتوکد خصوصی

هزینه کلاس خصوصی اتوکد بصورت ساعتی محاسبه می گردد. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب اتوکد سنجیده می شود و باتوجه به آن آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای تدریس خصوصی اتوکد را مشخص می کند و هزینه کلاس خصوصی اتوکد تعیین می گردد، که در صورت نیاز کارآموز نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … در دوره آموزش اتوکد AutoCAD را رزرو کند. ما به شما قول بهترین هزینه تدریس خصوصی اتوکد را خواهیم داد.

قیمت آموزش اتوکد خصوصی ساعتی ۷۵۰۰۰ تومان می باشد.