خانه / دوره های آموزشی / دوره آموزش حسابداری بازار کار فشرده در تبریز+مدرک معتبر

دوره آموزش حسابداری بازار کار فشرده در تبریز+مدرک معتبر

مجتمع فنی و حرفه ای مهارت آموزی تبریز برگزار کننده بهترین دوره های حسابداری ویژه بازار کار از مقدماتی تا پیشرفته در تبری  همراه با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه می باشد. یادگیری ۰ تا ۱۰۰ دوره حسابداری ویژه بازار کار به صورت اصولی در این دوره تضمین شده است. ضمن این که دوره حسابداری مجتمع فنی مهارت تبریز دارای مزایای زیر نیز می باشد.


 • امکان شرکت در کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین
 • امکان پرداخت شهریه اقساطی
 • امکان ارتباط با استاد در همه زمان ها
 • آزمون رایگان برای هر بخش حسابداری
 • دریافت جزوه رایگان در همین صفحه
 • دریافت فیلم کلاس پس از کلاس
 • معرفی به کار در صورت رضایت دانشجو
 • دسترسی رایگان به تعداد زیادی منابع آموزشی حسابداری به صورت فیلم و نمونه سوال

ما در آموزشگاه حسابداری تبریز به صورت گام به گام از مقدماتی تا پیشرفته همراه شما هستیم و مباحث حسابداری بازار کار را  کامل و فشرده همراه با حل صد ها نمونه سوال و آزمون های آنلاین مختلف تدریس خواهیم کرد. رضایت ۱۰۰ دانشجویان ما ضامن حرف ماست و دوره حسابداری آموزشگاه مهارت تبریز فرصت یادگیری به صورت فشرده و اصولی حسابداری در کنار ملحق شدن به خانواده مهارت تبریز و بهره مندی از مزایای آن می باشد.

اگر به دنبال دوره حسابداری در تبریز هستید، حتما دوره حسابداری بازار کار فشرده با مدرک بین المللی آموزشگاه مهارت تبریز را انتخاب کنید. ما برگزار کننده بهترین کلاس حسابداری تبریز هستیم. آموزش حسابداری بازار کار در کنار دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای. جواب سوال کلاس حسابداری کجا برم همینجاست.

با شرکت در دوره حسابداری فنی حرفه ای ویژه بازار کار آموزشگاه حسابداری تبریز، علاوه بر یادگیری حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد، نرم افزار هلو، لیست بیمه و اظهارنامه مالیاتی، ۲ مدرک فنی و حرفه ای دریافت نمایید. مدرک حسابداری رایانه کار مالی و مدرک حسابداری حقوق و دستمزد.

کارآموزان دوره جامع حسابداری ویژه اشتغال به کار، طی یک دوره فشرده در مدت کمتر از  ۲/۵ ماه می توانند با تمام مباحث حسابداری آشنا شده و با دریافت جزوات و فیلم های کمک آموزشی، مدرک معتبر حسابداری را از سازمان فنی و حرفه ای اخذ نمایند. مدرکی معتبر، قابل ترجمه و بین المللی. در کنار همه اینها آموزشگاه حسابداری مهارت تبریز امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز برای کارآموزان خود فراهم آورده است.

به یاد داشته باشید، مدیران شرکت ها معتبر برای استخدام افراد مور نیاز خود، فقط به تخصص و مدرک معتبر آنها توجه خواهند کرد. این دو مهم را ما به شما هدیه خواهیم کرد.

دوره حسابداری بازار کار ویژه استخدام

دوره حسابداری بازار کار مقدماتی مهارت تبریز را می توان دوره های حسابداری ویژه بازار کار نام نهاد. چرا که این دوره یک پکیج در قالب یک کارگاه تئوری/عملی است که ویژه ورود به بازار کار طراحی گردیده است.

دانشجو در دوره آموزش حسابداری ویژه کار، ضمن آشنایی با تمام مفاهیم اصول حسابداری و حسابداری حقوق و دستمزد، کار با نرم افزار هلو را نیز بطور کامل فرا خواهد گرفت. در کنار این سه درس مهم شما لیست بیمه و اظهارنامه مالیاتی را نیز آموزش خواهید دید. بعد از از گذراندن تمام کلاس های حسابداری موجود در این پکیج، علاوه بر مدرک فنی حرفه ای حسابداری، کارآموزان می توانند مدرک داخلی مجتمع فنی مهارت تبریز را دریافت کنند. اگر به دنبال دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار با مدرک معتبر هستید با ما تماس بگیرید.

مدت زمان دوره حسابداری

مدت زمان دوره حسابداری بازار کار، به مدت ۲٫۵ الی ۳ ماه بوده و هر هفته متناسب با شرایط کارآموزان و اغلب در تایم عصر آموزشگاه مهارت تبریز برگزار می گردد.  فراموش نکنید که تمایز ما نسب به سایر رقبا این است که، داوطلبان بعد از اتمام این دوره آموزشی مدرک فنی و حرفه ای حسابداری از آموزشگاه مهارت تبریز دریافت خواهند کرد.

این دوره علاوه بر افرادی که در شرکت ها و سازمان های دولتی و کارخانجات بزرگ به عنوان حسابدار، حسابرس یا کمک حسابدار می خواهند مشغول به کار بشوند به عموم افراد که قصد یادگیری کامل حسابداری را دارند نیز توصیه می شود.

دوره های مجزا در تمام روزهای هفته و برای کارمندان روز های پنجشنبه و جمعه در آموزشگاه مهارت تبریز برگزار می شود.

کلاس حسابداری ویژه بازار کار

آموزشگاه حسابداری مهارت تبریز دو نوع کلاس آموزشی بصورت حضوری و آنلاین دارد. هر یک از این کلاس ها می تواند به صورت عمومی و یا خصوصی  برگزار شود. در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش حسابداری یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی آموزش حسابداری جامع، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های حسابداری خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های حسابداری عمومی حداقل ۳ نفر، همچنین در هر دو کلاس به صورت عملی نرم افزار هلو آموزش داده می شود.

با توجه به مدت زمان بالا برای آموزش کامل و جامع حسابداری، امکان انجام تمرین های مختلف در نرم افزار هلو وجود دارد.

در کلاس حسابداری بازار کار چندین دوره به صورت یکجا به شما آموزش داده می شود:

 • حسابداری مقدماتی (مشاهده دوره آموزش حسابداری مقدماتی به تنهایی)
 • حسابداری حقوق و دستمزد (مشاهده دوره حقوق و دستمزد به تنهایی)
 • نرم افزار هلو (مشاهده کلاس آموزش نرم افزار هلو به تنهایی)

هدیه دوره حسابداری ویژه اشتغال به کار :

 • لیست بیمه 
 • اظهار نامه مالیاتی 

دانشجویان پس از اتمام دوره آموزش حسابداری جامع، بلااستثنا قادر خواهند بود مشغول به کار شوند.

کلاس حسابداری آنلاین

آموزشگاه حسابداری تبریز دوره حسابداری آنلاین را تحت بهترین شرایط اینترنتی توسط  بهترین اساتید تبریز برگزار می کند. کلاس های حسابداری آنلاین ما کاربردی و عملی بوده و علاوه بر اینکه متناسب با نیاز بازار کار طراحی شده، دارای مدرک معتبر نیز می باشد.

سرفصل کلاس های حسابداری آنلاین نیز دقیقا مشابه کلاس های حضوری است.

کلاس حسابداری مرکز شهر تبریز

برای شرکت در دوره های آموزش حسابداری مرکز شهر تبریز می توانید از خدمات شعبه مرکزی آموزشگاه حسابداری مهارت تبریز واقع در آبرسان، تحت نظر بهترین اساتید حسابداری استفاده کنید.

تمامی عزیزانی که ساکن مناطق مختلف تبریز هستند می توانند برای شرکت در کلاس های آموزش حسابداری در آبرسان، مراجعه نمایند.

دریافت مدرک حسابداری فنی حرفه ای

از آنجا که آموزشگاه حسابداری مهارت تبریز زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است، بعد از گذرندان کامل دوره حسابداری بازار کار، همه دانش پذیران می توانند دو نوع مدرک معتبر حسابداری قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف دریافت کنند.

فراموش نکنید که یکی از بزرگترین مزایابی شرکت در دوره حسابداری فنی و حرفه ای دریافت مدرک حسابداری بین المللی است. مدرکی که قابل ترجمه بوده و برای مهاجرت شما تاثیر گذار است.

– مدرک فنی حرفه ای حسابداری (رایانه کار مالی) (با نرم افزار هلو)
– مدرک معتبر داخلی حسابداری بازار کار 

قیمت دوره آموزش حسابداری

همانطور که پیشتر گفته شد مجتمع فنی مهارت تبریز، دو نوع دوره حسابداری ویژه بازار کار، در قالب دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می کند. با توجه به آنچه گفته شد هزینه آموزش حسابداری ویژه بازار کار به شرح زیر می باشد:

قیمت دوره آنلاین حسابداری

هزینه دوره آنلاین حسابداری پایین تر از دوره حضوری است. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید. ۰۴۱۳۳۲۵۱۷۷۵

هزینه کلاس حسابداری حضوری

هزینه کلاس حسابداری حضوری نیز در قسمت ثبت نام متناسب بار روز برگزاری و تخفیفات مربوطه درج شده است. کافی است در قسمت ثبت نام دوره مورد نظر خودتان را انتخاب کتید.

قیمت کلاس خصوصی دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار

هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع (کار با نرم افزار هلو) بصورت ساعتی محاسبه می گردد. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب حسابداری سنجیده می شود و باتوجه به آن آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای دوره آموزش را مشخص می کند، که در صورت نیاز دانشجو نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … رزرو کند.

هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع، ساعتی ۱۲۰۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کلاس عمومی دوره حسابداری ویژه بازار کار

هزینه کلاس آموزش حسابداری جامع با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای (معمولا کمتر) مشخص می شود.

قیمت کلاس های عمومی حسابداری جامع به شرح ذیل می باشد:

– هزینه دوره ی عمومی حسابداری جامع: ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان 

سرفصل های دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار

همانطور که پیش تر گفته شد دوره حسابداری بازار کار مجتمع فنی مهارت تبریز شامل یک پکیج آموزش حسابداری کاربردی است. به همین دلیل سرفصل دوره آموزشی حسابداری کاربردی ویژه بازار کار در این مجموعه شامل سرفصل های اصول حسابداری، حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری نرم افزار هلو، لیست بیمه و اظهارنامه است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرفصل آموزش حسابداری اصولی با مدرک معتبر می توانید همین حالا با شماره تماس های آموزشگاه ارتباط برقرار نمایید.

۳۳۲۵۱۷۷۵ -۰۴۱

حتما ببینید

آموزش جامع موشن گرافیک در تبریز | ۰۴۱۳۳۲۵۱۷۷۵

پکیج آموزش موشن گرافیک در شهر تبریز آموزش حضوری و مجازی موشن گرافیک و تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *