آموزش طراحی و برنامه نویسی وبسایت تبریز

از بهترین گرایش های رشته کامپیوتر و IT برای اشتغال می توان به برنامه نویسی ویندوز و اپلیکیشن ، طراحی و برنامه نویسی سایت ، شبکه و پایگاه داده اشاره نمود. در این میان عده زیاده به کار طراحی و برنامه نویسی وبسایت علاقه دارند و مایلند آموزش طراحی وبسایت ببینند.

مرکز مهارت آموزی تبریز در این راستا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی طراحی سایت با رویکرد کاملاً کاربردی نموده است.
سرفصل های عمومی این دوره شامل موارد زیر است :

Html

اکثر صفحات وب ، براساس زبان نشانه گذاری ابَرمتن یا Hyper Text Markup Language می باشند که سه حرف اول آن بصورت Html درآمده است و جدیدترین نسخه آن Html۵ می باشد. یادگیری این زبان بسیار ساده است. هر کس که به کامپیوتر آشنائی داشته باشد به راحتی می تواند با یادگیری چند تگ و قرار دادن آنها در کنار یکدیگر یک صفحه وب ایجاد کند. این زبان به قدری انعطاف پذیر است که طراحان علاقمند به یادگیری و آزمایش آن صفحات می شوند.
تگ ها عناصر Html را تشکیل می دهند. تگ های Html درون <> قرار می گیرد و به حروف کوچک و بزرگ حساسیت ندارد. معمولاً این فایل های با پسوند .html ذخیره می شوند ؛ با این حال عده ای پسوند .html را ترجیح می دهند.
تگ هائی که از آنها نام برده شده تگ هائی هستند که مرورگرها برای نمایش صفحات از آنها استفاده می کنند. با فرض اینکه مرورگرها ، جدید و بروز باشند ، صفحات باید براساس استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب (W۳C) نمایش داده شوند.

CSS

استاندارد W۳C برای تعیین نمای ظاهری صفحات وب است که به صفحات html استایل می دهد. Html به عنوان یک زبان نشانه گذاری ساختاری معرفی شده بود ؛ اما نیازهای کاربران و طراحان ، سازندگان مرورگرها را وادار ساخت تا تگ هائی را در جهت بهتر شدن نمای ظاهری صفحات وب توسعه داده و پشتیبانی نماید.
با پیدایش CSS انقلاب بزرگی در طراحی صفحات وب به وجود آمد. html (و بعد از آن xhtml) با ساختار صفحات سروکار داشت ؛ در حالی که CSS برای اعمال سبک در ظاهر صفحات با استفاده از اسناد جداگانه مورد استفاده قرار می گرفت.
برگه های آبشاری (CSS) از تعدادی دستور تشکیل شده اند که نحوه ی نمایش عناصر صفحات وب را تعیین می کنند. این قوانین اگرچه گاهی طراحان تازه کار را دچار سردرگمی می کند اما تسلط بر آنها دشوار نیست.
در این دوره ی طراحی سایت css۳ تدریس می گردد که جدیدترین نسخه آن است.

Bootstrap

یک فریم ورک آماده که به ریسپانسیو شدن سایت برای دستگاه های مختلف موبایل ، تبلت و کامپیوتر کمک می کند. جدیدترین ورژن این فریم ورک در دوره طراحی سایت ما تدریس می گردد.

jQuery

یک کتابخانه از جاوا اسکریپت است که جهت آسان ساختن استفاده از جاوا اسکریپت در صفحات وب سایت است . استفاده از جی کوئری ، کار با زبان قدرتمند جاوا اسکریپت را ساده و سریع می کند.

PHP

مخفف Hypertext Preprocessor یک زبان برنامه نویسی سورس باز که کدهای آن سمت سرور اجرا می گردد. برای ارتباط با وب سرور و پایگاه داده و جهت دینامیک کردن صفحه های وب استفاده می شود.
پسوند فایل هائی که با این زبان نوشته شده اند ، .php می باشد.
وب سایت های بزرگی مانند فیس بوک، توییتر، ویکی پدیا با این زبان نوشته شده اند. از جمله معروف ترین فریم ورک های PHP عبارتند از: YII ،cake php ، Phalcon ، Codeigniter ، Laravel

پیشنهاد مهارت آموزی تبریز این است که هر شخصی که به طراحی و برنامه نویسی سایت علاقه دارد ، در این دوره های آموزش حرفه ای شرکت کند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۹۹۰۳۹۶۷۵۹۱ و یا  ۰۹۱۴۷۷۹۹۹۸۰ در تماس باشید.

آموزشگاه مهارت آموزی تبریز آماده ارائه خدمات در زمینه آموزش طراحی و برنامه نویسی سایت بوده و تضمین می کند با شرکت در این دوره های حرفه ای ، متخصص طراحی و برنامه نویسی سایت شوید.